Демоверсія Resident Evil 6 вийде 18 вересня

admin Ігрові новини

Демоверсія Resident Evil 6 вийде 18 вересняЗагальнодоступна демоверсія зомбі-екшену Resident Evil 6 з'явиться 18 вересня, нагадує компанія Capcom.

Втім, деяким демодоступ відкрили на початку липня: ці щасливчики мають приставку Xbox 360 і купили рольову гру Dragon's Dogma (тієї ж Capcom). Але нічого, ми і до 18-го потерпимо. Ми - це користувачі PSN і Gold-передплатники Xbox Live. Всі інші Xbox Live-гравці отримають демо трохи пізніше, 25-го.

Демоверсія представить по одному рівню за кожного з трьох доступних персонажів - Кріса, Леона і Джейка, які будуть битися з зомбі і мутантами. Леон розслідує атаку зомбі на гуртожиток університету Ліги плюща, Джейк відправиться в Китай, а Кріс виявиться десь у Східній Європі. Крім того, можна буде ознайомитися з онлайновим кооперативним режимом.

Повноцінний реліз відбудеться на PS3 і Xbox 360 2 жовтня, а «трохи пізніше» і на ПК. Розробкою займається внутрішня студія Capcom. У повній версії ви побачите, як президент США перетвориться на зомбі, а біотерористи за допомогою вірусного зброї кинуть світ в жах і божевілля. Позбавляти планету від паніки, панікерів і тих, кому не пощастило, будемо ми з вами.

Вконтакте
Pinterest