Diablo-конкурент Torchlight II вийде в середині червня

admin Ігрові новини

Diablo-конкурент Torchlight II вийде в середині червняРольовий екшен Torchlight II вийде в середині червня, повідомляє студія Runic Games.

«Що ж, ви, напевно, помітили, що у Diablo III з'явилася дата релізу, - пояснює керівник Runic Макс Шефер (Max Schaffer). - Коли розробка завершиться, Diablo вже вийде. Так що ми краще почекаємо». За словами девелоперів, вони не поспішають, не збираючись випускати гру до релізу такого потужного конкурента. «Додатковий час означає ще більше перевірок, поліпшень і виявлених помилок», - зауважив пан Шефер.

Проект, настільки схожий на Diablo III, розробляється для ПК і «Макінтошів». Колись цей чарівний світ врятувався від стародавнього і могутнього Ордрака, що став винуватцем пробудження скверни під містом Torchlight. Але зло не дрімає: хтось вкрав есенцію мощі Ордрака і з її допомогою порушує баланс між шістьма елементами, складовими чарівного світу. Що ж, ми перешкодимо анонімному лиходієві.

Крім сюжетної кампанії, обіцяні мультіплеєрні та локальні мережеві режими, а також підтримка користувацьких модифікацій.

Вконтакте
Pinterest