Ентузіаст вирішив повернути любов геймерів до відеоігор на картриджах

admin Ігрові новини

Американський журналіст Майк Кеннеді, який є головним редактором журналу Retro Magazine, присвяченого старим відеоіграм, вирішив відродити ті часи, коли ігри випускалися на картриджах. Зробити це він спробує, випустивши свою власну ігрову консоль, а також кілька ігор для неї. Називатися ця вундервафлями буде Retro Video Game System, а зовнішність свою приставка запозичить у консолі Atari Jaguar, яка продавалася в період з 1993 по 1996 рік.

Ентузіаст вирішив повернути любов геймерів до відеоігор на картриджах.

Майк є фанатом відеоігор та ігрових консолей ще з 70-х років минулого століття. Його домашня колекція налічує десятки різних консолей, аркадних автоматів і тисячі чудових класичних відеоігор. Саме любов до ретро-класики і породила ідею створити сучасну консоль, яка в якості носія інформації буде використовувати старі добрі картриджі.

Нагадаю вам, що останньою домашній ігровою консоллю на картриджах була Nintendo 64, яка випускалася з 1996 по 2002 рік. Правда, в ті роки приставка була буквально розтоптана шалено популярною консоллю Sony PlayStation, яка з'явилася багато в чому завдяки недалекоглядності тодішнього керівництва Nintendo. Всі конкуренти японської компанії перейшли на багатообіцяючий носій CD, і лише Nintendo намагалася дотримуватися свого унікального курсу, продовжуючи поширювати ігри на картриджах з дуже обмеженим обсягом пам'яті, за що в результаті і поплатилася.

Ентузіаст вирішив повернути любов геймерів до відеоігор на картриджах.

«Крім приємних ностальгічних почуттів, картриджі дозволяють відеоіграм жити практично вічно. Подивіться на всі ці оптичні носії, які відмовляються працювати після однієї невеликої подряпини або через кілька років неправильного зберігання. Картриджі для консолі Atari 2600 продовжують працювати через 30 років після їх випуску» — стверджує Майк Кеннеді.

Ігрова система Retro VGS буде використовувати USB-контролери а також класичні геймпади з 9-піновим штекером, які використовувалися в приставках Atari 2600 і Sega Genesis (відомої як Mega Drive). Зображення консоль буде виводити через кабель S-Video або HDMI, що дозволяє використовувати як старі кінескопні телевізори, так і нові апарати з сучасним інтерфейсом.

Майку було неймовірно складно знайти фабрику, яка в наш час погодилася б випускати корпуси для картриджів. Але вихід із ситуації все-таки був знайдений. Команді Майка вдалося відшукати старе обладнання для виробництва приставки Atari Jaguar і її картриджів. Саме тому нова консоль буде як дві краплі води схожою на цю стару консоль. Завдяки цим бюджетним рішенням, команді ентузіастів вдалося заощадити понад півмільйона доларів на розробку абсолютно нового корпусу і формату картриджів для своєї консолі.

Ентузіаст вирішив повернути любов геймерів до відеоігор на картриджах.

Нова приставка не буде підтримувати гру по мережі і навряд чи її можна порівняти за потужністю з лідером поточного покоління в особі PlayStation 4, зате вона дозволить вам повернутися в той час, коли 16-бітні 2D-ігри на зразок Comix Zone і Sonic the Hedgehog були межею мрій будь-якої дитини.

Тут слід зазначити, що приставка не буде черговим «емулятором» старих платформ, а запропонує гравцям абсолютно нові ігри у ретро-стилістиці. Десятки інді-розробників і незалежних студій вже висловили своє бажання попрацювати з новим залізом. Враховуючи, як багато нині виходить нео-класики на кшталт Mega Man 9 або Double Dragon Neo, можна з упевненістю сказати, що приставка безумовно не залишиться без гідних ігор.

Влітку розробник Retro VGS планує запустити на Kickstarter кампанію в підтримку своєї незвичайної ідеї. А там і буде видно: чи скучили люди по іграх на картриджах або ж вони просто пройдуть мимо, залишивши починання ентузіаста без уваги.

Вконтакте
Pinterest