Епізоди Resident Evil: Revelations 2 обзавелися датами виходу

admin Ігрові новини

Епізоди Resident Evil: Revelations 2 обзавелися датами виходуКомпанія Capcom офіційно повідомила про те, що перший епізод нового хорору Resident Evil: Revelations 2 буде випущений в американському PlayStation Store 17 лютого, а днем пізніше з'явиться в Xbox Live і європейському PlayStation Store.

Решта три епізоди будуть випускатися з інтервалом в один тиждень до 11 березня, а 13 березня в продаж надійде дискове видання, що включає чотири епізоди і бонусний контент. Кожен епізод, який включатиме кілька годин геймплея, буде пропонуватися за ціною £ 4,99.

Всі чотири епізоди в цифровому вигляді за £ 19,99 також забезпечать вам доступ до двох додаткових епізодах, головними героями яких стануть Мойра Бартон і Наталія Корда, а також до додаткового персонажу для режиму Raid - Ханку.

Дисковий ж видання буде включати все вищеперелічене і Вескера в режимі Raid, альтернативні костюми для Клер, Мойри, Баррі і Наталії, а також Throwback Stage Pack - набір з чотирьох рівнів для Raid, створених за мотивами локацій з попередніх ігор серії.

Вконтакте
Pinterest