Fable 3 не радує творців

admin Ігрові новини

Fable 3Розробники, спільно з видавцями рольової гри Fable 3 явно були незадоволені тим, як власне йдуть продажі гри. Як виявилося, при проведенні незалежної аналітики, відмітка продажів ледве дотягла до 3 мільйонів копій, в той час коли розраховували не менше ніж на 5 млн.

Що ж власне стало причиною таких поганих продажів? У результаті, студія Lionhead вирішила зробити деякі цікаві заходи і з'ясувати у гравців особисто, що їм більше всього подобається в іграх серії, а що дратує. Тепер на офіційному сайті гри можна пройти невеличке опитування і в порядку пріоритетності виставити галочки щодо того що подобається чи не подобається в самій грі.(Саме головне щоб її не закрили як Guitar Hero)

Довго тут думати не потрібно буде. Все насправді дуже просто, так як вам потрібно буде просто скласти певний ТОП-13 номінацій того, що вам найбільше подобається в серії ігор Fable. Номінації будуть наступні: простота управління в грі, можливість бути героєм, ігровий гумор і гумор загалом, драматичність, свобода, глибока настройка персонажа, можливість зміни персонажа під час самої гри, глобальний кооперативний режим гри, локальний кооператив, великий ігровий світ, зміни зовнішнього світу в залежності від ваших дій, можливість робити різні справи - торгувати, купівля будинку та інше ... і звичайно собачка. Ось кожній з номінацій вам і потрібно присвоїти свій номер у хіт-параді.

«Природно, ми могли б спокійно облазити багато форумів і прочитати там цю інформацію, однак ми дуже б хотіли, щоб всі кому небайдужа гра допомогли нам. Тим більше це не займе у вас багато часу. Більше того це дуже ефективний спосіб, який допоможе нам тільки поліпшити серію ігор, адже це стосується не тільки Fable 3»

P.S.з'явилася загальнодоступна бета-версія Dawn Of War II:Retribution

Вконтакте
Pinterest