Far Cry 3 вийде в цьому році

admin Ігрові новини

Far Cry 3 вийде в цьому роціСтали відомі релізи французької компанії Ubisoft в 2012 році. Список якимось чином потрапив до мережі та був опублікований ресурсом Gameranx.

Відразу зауважимо, що виглядає він досить правдоподібно, незважаючи на те що Ubisoft ситуацію поки не прокоментувала. (Тобто дещиця сумнівів залишається. І все-таки.) На наш погляд, головною «Юбі»-грою року буде шутер Far Cry 3, що розробляється Ubisoft Montreal для ПК, PS3 і Xbox 360.

Ще одною вагомою подією стане випуск нової гри з серії Assassin's Creed. (Втім, нагадаємо, в минулому році видавці обіцяли, що в 2012-м з'явиться якийсь проект, «що має відношення до серії».) З «витоку» випливає, що нас чекає Assassin's Creed 3; реліз трапиться ближче до кінця року; платформи ігри - ПК, PS3, Xbox 360 і Wii U. Якщо Вас зацікавить, то можете переглянути список Самих очікуваних ігор 2012.

Фігурує в списку і шутер від першої особи Brothers in Arms: Furious 4, про який нічого не було чути з моменту анонса влітку 2011-го. Команді з чотирьох бійців належить битися з якимись «експериментальними нацистськими підрозділами, створюваними в глибокому тилу» ... Пригадуєте? Техаська студія Gearbox Software, що відповідає за проект, просто зобов'язана завершити розробку в третьому кварталі.

А ще у списку виявлені I Am Alive, Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier, Tom Clancy's Ghost Recon Online, 3DS-версія екшен-платформера Prince of Persia, танцювальна аркада Just Dance Final Party ...

Вконтакте
Pinterest