Глава Avalanche говорить про завершення епохи Call of Duty і Battlefield

admin Ігрові новини

Глава Avalanche говорить про завершення епохи Call of Duty і BattlefieldГлава Avalanche Studios Крістофер Сандберг ( Christofer Sundberg ) у своєму твіттері залишив ряд повідомлень, в яких він заявив, що Call of Duty:Ghosts і Battlefield 4 ознаменували кінець великої епохи для цих серій.

«Я не вірю в майбутнє Call of Duty і вважаю, що Battlefield продовжить існувати виключно, як мультиплеерная гра», - заявив він. Редактор Eurogamer поставив йому питання про те, чому Call of Duty також не зможе перетворитися на мультиплеєрний проект. На що Сандберг відповів наступним чином : Не думаю, що на ринку є місце для обох ігор - хіба що вони будуть сильно відрізнятися одна від одної, а видавці зможуть знайти нові шляхи отримання прибутку від гравців.

Нагадаємо, обидві серії вже мають free-to-play видання - Battlefield Play4Free і Call of Duty Online в Китаї. Сандберг додав: «Якщо видавці не назвуть нові моделі free-to-play, то, можливо, у них вийде. Створити платформу, підключити інвестиції гравців і підчепити їх на гачок».

А як ви вважаєте, Call of Duty і Battlefield дійсно вже пройшли пік своєї популярності?

Вконтакте
Pinterest