Гра CityVille обігнала FarmVille за популярністю в Facebook

admin Ігрові новини

Гра CityVilleГра CityVille стала найпопулярнішим додатком Facebook, потіснивши з першого рядка рейтингу симулятор фермерського господарства FarmVille, передає Forbes.

Містобудівний симулятор CityVille з'явився в Facebook 2 грудня і за три з половиною тижні набрав 67400 тисяч активних користувачів.

FarmVille з 57,2 млн. займає другу позицію в чарті на сайті AppData.

CityVille також побив рекорд Facebook за темпами зростання популярності. За першу добу після виходу гри її додали на свої сторінки 290 тис. користувачів. Попереднім рекордсменом була гра FrontierVille, в яку за 24 години зіграли 116 тис. гравців.(Перегляньте статтю -Гра, присвячена Ассанджу).

У грі CityVille користувач повинен управляти віртуальним містом. Грати в CityVille, як і в FarmVille, можна безкоштовно, але за гроші користувач може отримати додаткові бонуси.

Обидві гри розробила американська компанія Zynga. За попередніми підрахунками, доходи Zynga від продажу віртуальних товарів в іграх за 2010 рік склали $ 500-700 млн. З десятки найпопулярніших програм на Facebook в Zynga створено шість. Одним з інвесторів Zynga є російський фонд Mail.Ru Group (DST).

Вконтакте
Pinterest