Гра GeoGuessr відправить у навколосвітню подорож за допомогою Google Street View

admin Ігрові новини

Гра GeoGuessr відправить у навколосвітню подорож за допомогою Google Street ViewGeoGuessr пропонує вгадати місце розташування по краєвиду, що відкривається в Google Street View.

Гра показує обрану випадковим чином точку на Google Street View. Гравцеві потрібно з максимальною точністю визначити, в якій частині земної кулі він знаходиться. Для цього можна "погуляти" по довколишніх територіях у пошуках підказок (наприклад, у вигляді дорожніх покажчиків). Також можете переглянути статтю про найкращі ігри Кращі ігри 2013 року на ПК.

Бажане місцезнаходження потрібно відзначити на картах Google в правому верхньому куті сайту. Програма розрахує, наскільки близько зазначена користувачем точка знаходиться від реальних координат, і залежно від точності нарахує гравцеві бали.

У Twitter-акаунті гри її розробник Антон Валлен (Anton Wallén) розповів про плани на майбутнє: дати можливість гравцям змагатися один з одним, вгадуючи однакові місця розташування, надавати гравцям очки за дуже близьке попадання, і виключити з гри надмірно велику кількість краєвидів Австралії.

Вконтакте
Pinterest