Gran Turismo 6 може вийти в листопаді

admin Ігрові новини

Gran Turismo 6 може вийти в листопадіІнформація про те, що роботи над шостою частиною гоночної серії Gran Turismo йдуть повним ходом, проскакувала вже кілька разів. Більше того, схоже, проект Gran Turismo 6 виходить на фінішну пряму, і релізу гри можна очікувати вже восени. Принаймні це випливає з відомостей, опублікованих північноамериканською торговельною мережею Newegg, що оголосила, що продажі стартують 28 листопада 2013.

У лютому віце-президент європейського відділення видавництва Sony Computer Entertainment Майкл Денні (Michael Denny) заявив, що гра «швидше за все, з'явиться до кінця року і, як і попередниця, залишиться ексклюзивом для PlayStation 3». Розробкою займаються Казунорі Ямаучи (Kazunori Yamauchi) і студія Polyphony Digital. Про можливе перенесення на PS4 інформації немає. Також читайте статтю про Найкращі ігри 2013.

Як завжди, новинка представить поліпшену і деталізовану модель пошкоджень, що враховує зовнішні деформації корпусу, а також знос і вади внутрішніх агрегатів, десятки автомобілів і трас. Все це, зрозуміло, лише загальні слова; більш-менш достовірна інформація є лише про 4-мильну австралійську трасу «Маунт Панорама», про «детальне сканування і моделювання» якої співробітниками Polyphony Digital було оголошено минулої весни.

Вконтакте
Pinterest