Гру Angry Birds зв'яжуть з технологією NFC

admin Ігрові новини

Гру Angry Birds зв'яжуть з технологією NFCДля отримання нових рівнів в грі Angry Birds Free with Magic, яка вийде на смартфоні Nokia C7, гравцеві буде потрібно встановити NFC-з'єднання.

Фінська компанія Rovio випустить версію гри Angry Birds спеціально для смартфона Nokia C7, оснащеного чіпом NFC. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії Nokia. Гра отримає назву Angry Birds Free with Magic і ввійде до складу поновлення Anna для Symbian ^ 3.

У грі буде задіяний чіп NFC (Near Field Communication - технологія, що дозволяє безконтактним способом передавати дані на близьку відстань). Angry Birds Free with Magic включає в себе двадцять рівнів, але спочатку гравцеві будуть доступні тільки п'ять. Щоб відкрити рівні з 6-го по 10-й, він повинен буде знайти іншу людину з Nokia C7 і з'єднати два смартфона через NFC. Для відкриття рівнів 11-15 знадобиться третя Nokia C7, і так далі. Нові рівні можна буде підключити й іншим способом - піднісши апарат до NFC-мітки, які Nokia має намір розмістити в певних місцях (де і коли - поки не уточнюється).

Гра Angry Birds Free with Magic буде продемонстрована на конференції WIMA 2011, яка стартує 19 квітня в Монако.

Вконтакте
Pinterest