Кращі ігри Е3 2012

admin Ігрові новини

Кращі ігри Е3E3, головна ігрова виставка планети, що проходила з 5 по 7 червня в Лос-Анджелесі (США), назвала кращі ігри. Не сама, звичайно, а за допомогою ресурсу Digital Trends. Довіримося йому до кінця цього запису.

«Кращим Nintendo-ексклюзивом» стала своєрідна стратегія в реальному часі Pikmin 3. Проект створюється підрозділом Nintendo EAD для приставки Wii U і буде доступний в день її виходу. Керуючи натовпом дивних істот, що більше нагадують рослини, будемо подорожувати по світу і битися з не менш дивними ворогами.

Головним PS3-ексклюзивом очікувано названий постапокаліптичний екшн The Last of Us, що розробляється студією Naughty Dog на замовлення Sony Computer Entertainment. Джоел і 14-річна Еллі намагаються вижити в зруйнованому, охопленому дивною хворобою світі. І інфіковані тут не найстрашніша загроза: куди небезпечніше мародери, здатні вбити за крихти їжі та кілька патронів. Реліз заплановано на 2013 рік.

Замикає трійку «кращих ігор» проект для Xbox 360. Зрозуміло, це Halo 4. Хоча гра створюється 343 Industries, а не Bungie, нас чекає традиційний набір з космічних просторів, агресивних алієнів, Майстра Чіфа і пафосного сюжету. За даними Microsoft Studios, гра з'явиться 6 листопада. До речі, щедрий сайт Digital Trends обдарував її ще двома нагородами - «Кращий шутер від першої особи» і «Гра з кращим мультиплеєром».

Кращі ігри Е3 2012

Не залишилася без Digital Trends-любові і французька Ubisoft. Грі Assassin's Creed III дісталося звання «Кращого екшену». Проект, нагадаємо, розробляється Монреальським підрозділом «Юбі» для ПК, PlayStation 3, Xbox 360 і Wii U. Версії для трьох перших платформ з'являться 30 жовтня в США і 31-го - в Європі.

А сюжетне відгалуження Assassin's Creed III: Liberation названо «Кращою грою для хендхелдів». Гра софійської Ubisoft-студії для кишенькової консолі PlayStation Vita вийде одночасно з «великим» проектом.

Все інше згадаємо галопом. Серед проектів з цифровою дистрибуцією була виділена головоломка Quantum Conundrum, «Кращою ММО-грою» став мережевий шутер Planetside 2, серед РПГ (жодної цікавої гри на всю Е3!) Співробітники Digital Trends приголубили South Park: The Stick of Truth, «Краща спортивна гра» - NBA 2K13, а «Краща виставкова презентація» - Dishonored.

І трохи статистики. Повідомляється, що виставку відвідало 45 700 представників ігропрома (включаючи пресу), щоб познайомитися з проектами більше двохсот експонентів. За час Е3 витратили $ 40 млн. Загалом, організатори задоволені і незабаром обіцяють назвати дату проведення E3 2013.

Вконтакте
Pinterest