Сьогодні відбудеться iOS-реліз гри Lara Croft and the Guardian of Light

admin Ігрові новини

Lara Croft and the Guardian of LightВидавництво Square Enix і девелопери з Crystal Dynamics повідомляють, що екшен-платформер Lara Croft and the Guardian of Light вийде на мобільних Apple-пристроях, причому вже сьогодні, до кінця дня.

Гра буде продаватися в цифровому магазині App Store у двох варіантах.

Cтандартна iPhone-версія обійдеться в £ 3,99, а «поліпшена» для планшета iPad - в £ 5,99. Нагадаємо, що оригінальний проект вийшов на ПК, Xbox 360 і PS3 у серпні цього року.(Раджу - почалася роздача ключів до Age of Empires Online)

«Портуванням» гри займалася британська студія Ideaworks Game, а Crystal Dynamics виступала в ролі консультанта. Ideaworks відома роботою над мобільними версіями таких серій, як Call of Duty, Metal Gear Solid і Resident Evil. «Найцікавіше в Apple-пристроях - їх сенсорні екрани,  що одночасно розпізнають декілька дотиків, - заявили розробники. - Ми постаралися оптимізувати гру так, щоб витиснути з цієї технології максимум ».

Гра, як зазвичай, присвячена пані Крофт. Цього разу дамочка вторглася в древній храм, в якому зберігався стародавній артефакт. Це пробудило злого бога, і тепер лише від грудастой Лари і індіанця в пов'язці на стегнах залежить доля світу ...

Вконтакте
Pinterest