Loadout в Steam 1 лютого

admin Ігрові новини

Loadout в Steam 1 лютогоМультиплеєрний шутер Loadout з'явився в Steam в рамках програми раннього доступу ще в травні минулого року. Нарешті, період тестування підійшов до кінця, розробники з студії Edge of Reality заявили, що реліз фінальної версії відбудеться 1 лютого.

Опис гри від розробників: Найголовніше в Loadout - це зброя. Зберіть величезний арсенал абсолютно божевільної зброї з мільярда її комбінацій - абсолютно індивідуальних, абсолютно унікальних і абсолютно смертельних.

Наша надійна і модульна система створення зброї дозволяє гравцям конструювати свою власну зброю з широкого асортименту збройових компонентів, а потім адаптувати весь арсенал під свій стиль гри. У Loadout немає чітко визначених класів. Ви самі визначаєте клас створюваної вами зброї.

У Loadout вас також чекає карколомне комічне насильство, стильні моделі персонажей, божевільні анімації гравців. Ми продемонструвати свіжий, новий погляд на шутер, який дає гравцям повний заряд адреналіну, повністю відрізняється від широкого асортименту сучасних бойових ігор. Від нашої кумедної і кровопролитної системи розрахунку урону до наших навіжених налаштувань персонажів - в Loadout все сподобається живучому в нас божевільному. Але не дозволяйте божевільному гумору вводити вас в оману. За своєю суттю, Loadout є шутером на основі навичок, які легко вивчити, але важко освоїти досконало.

Вконтакте
Pinterest