У розробці знаходиться додаток Mass Effect 2: Arrival

admin Ігрові новини

Додаток Mass Effect 2: ArrivalЯкщо вірити рекламному буклету, виявленому в коробці з грою Dragon Age II, аддон Mass Effect 2: Arrival вже розробляється.

Преса, яка отримала ранній доступ до РПГ Dragon Age II, виявила рекламний проспект з зображенням Землі, логотипом N7 з Mass Effect 2 і слоганом: «Прибуття почалося».  Втім, це не перша згадка гіпотетичного поки доповнення: інформація про нього потрапила в Мережу в двадцятих числах лютого.

Судячи з усього, ми отримаємо сюжетну перемичку між другою і третьою частинами проекту.  Ті хто грали в Mass Effect 2, пам'ятають, що ми зірвали план по вторгненню женців - раси розумних космічних кораблів, що мешкають за межами галактики.  А в третій частині ми вирушимо на вже захоплену прибульцями Землю і постараємося її врятувати.  Але яким було вторгнення?  - Про це розповість доповнення.

Дата виходу Arrival поки не називається.  З упевненістю можна сказати лише одне: реліз буде до різдвяних канікул, адже саме тоді з'явиться Mass Effect 3, що розробляється BioWare для ПК, Xbox 360 і PlayStation 3.

P.S.Демо-версії ігор можна буде грати в браузері

Вконтакте
Pinterest