Max Payne 3 вийде 1 грудня 2011

admin Ігрові новини

Max Payne 3 вийде 1 грудня 2011Пограти в шутер Max Payne 3 можна буде вже наприкінці року, заявляють найбільші торговельні мережі.

Мережеві монстри Amazon і GameStop раптом повідомили, що видавництво Rockstar Games визначилося з точною датою релізу. Гра вийде 1 грудня 2011 року.

Втім, самі видавці коментувати цю інформацію не поспішають, і офіційно у Max Payne 3, що розробляється внутрішньої студією Rockstar (для ПК, PS3 і Xbox 360), немає навіть орієнтовної дати виходу. А ще одним вагомим непрямим підтвердженням служить наступне: посилання до гри виявлені в останніх відеодрайверах компанії nVidia, а така підготовка зазвичай починається лише тоді, коли гра близька до релізу.

У третій частині покинувши Нью-Йорк Макс опиняється в бразильському Сан-Паулу, де влаштовується в ЧОП. Зайнятий охороною однієї багатої родини герой майже забуває про свої минулі пригоди. Але, на щастя для нас, бандити всіх мастей продовжують бешкетувати, і Максу не залишається нічого іншого ... Стрільба по-македонськи, зрозуміло, додається.

Вконтакте
Pinterest