Metal Gear Solid 5: The Phantom вийде ще не скоро

admin Ігрові новини

Metal Gear Solid 5: The Phantom вийде ще не скороХідео Кодзіма (Hideo Kojima) в інтерв'ю Famitsu розповів про те, чому він вирішив розділити нову частину Metal Gear Solid на Ground Zeroes і The Phantom Pain, а також заявив, що розробка The Phantom Pain займе ще багато часу.

Якщо провести аналогію з Голлівудом, то Ground Zeroes - це аналог 15-хвилинного початку, яке розповідає про те, що передувало основній сюжетній лінії. Дії The Phantom Pain розгортатимуться у величезному відкритому світі, тоді як в Ground Zeroes вас чекає куди менша територія для дослідження.

«Було б краще випустити Ground Zeroes і The Phantom Pain разом, проте схоже на те, що The Phantom Pain буде готова до того моменту, коли PlayStation 4 буде вже досить популярна в світі - ми просто не хотіли змушувати людей чекати надто довго».

До анонсу гри ми показали Fox Engine, багато хто вирішив, що Metal Gear Solid 5 вже готова, проте The Phantom Pain - гігантська гра, нам потрібно ще дуже багато часу. Тому, порадившись з маркетинговим відділом, ми вирішили спочатку дати гравцям можливість пограти в пролог. Спочатку ми хотіли зробити ціну якнайнижче, тому вирішили поширювати Ground Zeroes цифровим шляхом, але, подумавши про шанувальників у країнах з поганим Інтернетом, було вирішено підготувати фізичні копії.

Metal Gear Solid : Ground Zeroes вийде наступної весни.

Вконтакте
Pinterest