Modern Warfare 3 проти Аватара

admin Ігрові новини

Modern Warfare 3 проти АватараУ 2009 році фільм Джеймса Кемерона Аватар став справжньою сенсацією. Картина, при створенні якої використовувалися передові технології, виявилася не тільки неймовірно красивою, але і фантастично успішною. У лічені дні "Аватар" заробив більше мільярда доларів.

Тоді здавалося, що побити цей рекорд буде практично неможливо, але через два роки знайшовся проект, якому вдалося перевершити досягнення "Аватара". Якщо фільм Джеймса Кемерона приніс своїм творцям 1 мільярд доларів через 17 днів після прем'єри, то шутер Modern Warfare 3 заробив таку ж суму за 16 діб - про це з гордістю розповіли представники Activision.

"Серія Call of Duty - той рідкісний представник індустрії розваг, якому вдалося вийти за рамки власного жанру. Огляди показують, що в серіалу багато постійних шанувальників. Однак щороку в армію фанатів Call of Duty вливаються все нові й нові люди", - заявив виконавчий директор видавничого підрозділу Activision Ерік Хіршбергом. Він також зазначив, що наступні частини Call of Duty цілком можуть побити рекорд Modern Warfare 3, так як шанувальники серіалу все ще не задовольнили свої апетити.

Вконтакте
Pinterest