Modern Warfare 3:Sledgehammer

admin Ігрові новини

Modern Warfare 3:SledgehammerЗараз Sledgehammer Games разом з Infinity Ward наводять фінальний лоск на шутер Modern Warfare 3, який вийде на початку листопада і побореться з Battlefield 3 за звання головного осіннього блокбастера.

Проте до початку співпраці з Infinity Ward фахівці Sledgehammer трудилися над незалежним проектом у всесвіті Call of Duty пригодницьким екшеном з виглядом від третьої особи. Днями співробітники Sledgehammer розкрили деякі подробиці про цю загадкову грі.

Головний менеджер Глен Скофілд і засновник студії Майкл Кондри розповіли журналістам порталу GameSpot, що розробка пригодницького екшену під маркою Call of Duty триває шість місяців. Sledgehammer Games навіть встигла підготувати прототип, який, як стверджують Скофілд і Кондри, виглядав просто відмінно. Проте завершити роботу над грою не вдалося - Sledgehammer запропонували взяти участь у створенні Modern Warfare 3, і це була пропозиція з числа тих, від яких не прийнято відмовлятися.

Втім, представники Sledgehammer Games не виключають, що коли-небудь їм все-таки вдасться довести до пуття свій пригодницький екшн. Однак поки Activision відмінно заробляє і на старому багажі. Для цього компанії навіть не треба випускати нові ігри - досить регулярно постачати фанатам невеликі, але дорогі доповнення. Так, днями видавці відзвітували про те, що їм вже вдалося продати більше 18 мільйонів збірників карт для шутера Call of Duty: Black Ops. Враховуючи, що кожен такий аддон коштує приблизно 15 доларів, тільки на доповненнях Activision заробила більше 270 мільйонів доларів. При цьому видавці підрахували, що середній покупець Call of Duty: Black Ops з урахуванням придбання ігри та аддонов приніс у скарбницю компанії близько 76 доларів.

Вконтакте
Pinterest