На цьому тижні виходить Far Cry 3: Blood Dragon

admin Ігрові новини

На цьому тижні виходить Far Cry 3: Blood DragonСамостійне доповнення до минулорічного шутеру від першої особи ось-ось побачить світ, нагадує Ubisoft. Раніше всіх його отримають північноамериканці, підключені до PlayStation Network, - вже завтра, 30 квітня.

Абсолютно дикий аддон, просто якась буфонада з 1980-х, надійде в продаж, вже завтра ви зможете придбати цей цирк. Мова, зрозуміло, іде про Far Cry 3: Blood Dragon, творінні, створеному в студії Ubisoft Montreal. Нові ігри 2013 року

Отже, 30 квітня додаток отримають північноамериканські щасливчики, що присмокталися до консольної мережі PlayStation Network. Європейський PSN-реліз, а також прем'єра в Xbox Live Arcade і на ПК відбудеться 1 травня. Видавець - Ubisoft. Новинка існує тільки в цифровому вигляді.

Far Cry 3: Blood Dragon - це самостійне доповнення, що не вимагає оригінальної гри. Вас чекають просто немислима кількість неону, вибухів і сюжет, що втілює «VHS-бачення майбутнього, такого, яким воно бачилося в 1980-х». Ім'я героя - Сержант Рекс «Пауер» Кольт! Його завдання - врятувати світ від кіборгів, які орудують на землі, спустошеній ядерною війною. «Перебийте лиходіїв, врятуйте планету і отримаєте дівчину!» - резюмують розробники.

Вконтакте
Pinterest