Namco Bandai відсудила дистрибуцію версії Witcher 2 для Xbox 360

admin Ігрові новини

Namco Bandai відсудила дистрибуцію версії Witcher 2 для Xbox 360Японське видавництво Namco Bandai відсудила у студії CD Projekt Red права на дистрибуцію консольної версії проекту Witcher II, повідомляє Kotaku. Французький суд зобов'язав розробників протягом 15 днів представити видавництву проект угоди з дистрибуції гри. За кожний день прострочення CD Projekt доведеться виплачувати штраф у розмірі 15 тисяч євро.

Приводом для судового розгляду стало те, що CD Projekt Red уклала договір про дистрибуцію консольної версії гри з видавництвом THQ. Namco Bandai, видавала PC-версію проекту, заявила, що це є прямим порушенням її угоди з розробниками і подала до суду. CD Projekt Red намагалася довести, що угода з Namco стосувалося лише PC-версії гри, але студії це не вдалося. Що примітно, права на дистрибуцію консольного "Відьмака" - не єдиний привід, за яким Namco судилася з розробниками. Раніше невдоволення компанії також викликало те, що CD Projekt Red прибрала з гри DRM-захист, завдяки чому збільшилася кількість бажаючих скачать ведьмак 2.

Коментуючи рішення суду, голова польської компанії CD Projekt Марцін Івінський зазначив, що він незадоволений результатом справи, але в даний час для розробників найважливішим було припинення судового розгляду.

Як відзначає VG24/7, рішення суду не впливає на угоду з видавництвом Warner Bros., яке повинно поширювати "Відьмака" на території США.

Версія RPG-ігри "Ведьмак 2: Вбивці королів" для Xbox 360 має надійти в продаж в 2012 році. Раніше розробники повідомляли, що вони планують випустити гру ще в кінці 2011 року, але через конфлікт з Namco реліз довелося перенести. PC-версія проекту вийшла у травні.

Вконтакте
Pinterest