Нове доповнення до Call of Duty: Black Ops II з'явиться в середині квітня

admin Ігрові новини

Нове доповнення до Call of Duty: Black Ops II з'явиться в середині квітняТрохи більше тижня залишилося до виходу наступного викачуваного доповнення до шутера від першої особи Call of Duty: Black Ops II.

Перша інформація була неофіційною: в Мережу потрапили рекламні матеріали. Незабаром компанія Activision підтвердила їх істинність, а заодно опублікувала перший ігровий трейлер. Отже, новий аддон називається Uprising; початок його продажів заплановано на 16 квітня. Як звичайно, першими його отримають користувачі Xbox 360, підключені до мережі Xbox Live. Реліз на ПК і PS3 відбудеться трохи пізніше. Читайте статтю про рейтинг ігор Найкращі ігри 2013 року на ПК.

Доповнення орієнтоване на мережеву гру. Вас порадують чотирма свіжими локаціями для звичайних мережевих режимів. Ось ці місії: Magma - по всій видимості, японське містечко, залите лавою, що вивергається з вулкана по сусідству; Encore - лондонський концертний зал під відкритим небом; Vertigo закине вас на дах хмарочоса; Studio - каліфорнійська знімальна площадка. Любителям полювання на зомбі нададуть карту Mob of the Dead, яка перенесе гравців у в'язницю Алькатрас.

Як і оригінал, доповнення зроблено студією Treyarch.

Вконтакте
Pinterest