Нові DLC для Modern Warfare 3

admin Ігрові новини

Нові DLC для Modern Warfare 3Activision приступила до виконання своєї обіцянки щодо завантажуваних додатків для Call of Duty: Modern Warfare 3. За словами Еріка Хіршбергом, генерального директора Activision Publishing, протягом наступних дев'яти місяців видавництво планує запустити два десятки всіляких DLC, до складу яких увійдуть не тільки карти для багатокористувацького режиму, а й багато чого іншого. Спершу доступ до нового контенту отримуватимуть передплатники «елітного» сервісу Call of Duty, і тільки потім - всі інші.

Реліз першого завантажуваного додатку, до складу якого увійдуть карти Liberation і Piazza, відбудеться 24-го січня в мережі Xbox Live. У зв'язку з підписанням угоди між Activision і Microsoft інші платформи отримають його на кілька днів пізніше. У перші три місяці видавець на пару з розробниками планують «урізноманітнити» мультиплеер Modern Warfare 3 тричі. У лютому і березні світло побачать ще чотири DLC - одне в останній зимовий місяць і відразу три в перший весняний. Природно, всі вони будуть випущені в якості тимчасового ексклюзиву для консолі Xbox 360.

Користувачі з преміум-підпискою сервісу Call of Duty: Elite зможуть завантажувати нові тематичні додатки для Modern Warfare 3 кожен місяць. Всі інші, наскільки ми зрозуміли, зможуть поповнювати свої «запаси» мультіплєєрних карт та можливо саму гру сall of duty modern warfare 3 скачать лише раз на сезон. Назва одного з вищезазначених березневих DLC звучить як Modern Warfare 3 Content Collection. А це означає, що в планах Activision значиться випуск повноцінних доповнень до шутеру приблизно раз на три місяці.

Про все інше ми будемо дізнаватися в міру реалізації цього грандіозної ідеї.

Вконтакте
Pinterest