PQube запрошує взяти участь в гонках WRC 3

admin Ігрові новини

PQube запрошує взяти участь в гонках WRC 3Британське видавництво PQube оголосило про європейський реліз продовження гоночної серії WRC.

Сьогодні, 12 жовтня, у продаж надійшла гра WRC 3 FIA World Rally Championship. Вона з'явилася відразу на всіх платформах, тобто на PS Vita, PS3, Xbox 360 і ПК. Розроблялася WRC 3 італійською компанією Milestone. Кажуть, що тривало це близько двох з половиною років.

WRC 3 - ралійний симулятор, що представляє світовий ралі-чемпіонат, всі етапи поточного сезону, понад півсотні команд, ліцензійні моделі автомобілів і всіх пілотів. Все це приправлено оновленим графічним движком, новою «фізикою» та іншими технічними вишукуваннями, про яких видавці так люблять прибріхувати на коробочках з іграми. Проект забезпечений стандартним набором з одиночного режиму кар'єри і різних мультіплєєрних заїздів.

Якщо ж ви не знайомі з серією - завантажте демоверсію, хоча б з консольної мережі Xbox Live. Вам дозволять зіграти за Себастьяна Льоба (Sébastien Loeb), французького автогонщика, восьмикратного чемпіона світу. Буде доступна пара трас і режим кар'єри.

Вконтакте
Pinterest