Представлені два доповнення до XCOM: Enemy Unknown

admin Ігрові новини

Представлені два доповнення до XCOM: Enemy UnknownПокрокова стратегія XCOM: Enemy Unknown отримає два сюжетних аддона, повідомляє видавництво 2K Games.

Але спочатку було оголошено, що в продаж надійшов комплект Elite Soldier Pack (досі безкоштовно доступний оформившим попереднє замовлення на гру). За $ 4,99 ви отримаєте декілька можливостей по налаштуванню зовнішнього вигляду бійців. Вашого інтересу все це, звичайно, не варто, тому перейдемо до доповнень.

Поки, втім, розказано тільки про одне з них. Міні-аддон Slingshot Content Pack додасть в гру три місії, кілька типів завдань і нового персонажа, оперативника тріади Чжана. Останній, отримавши доступ до якихось секретних технологій прибульців, пропонує їх організації XCOM, яка рятує землян від алієнов. Обіцяні також нові карти, одна з яких відправить вас на космічний корабель, що завис десь над Китаєм. Нарешті, з'являться додаткові можливості по налаштуванню зовнішнього вигляду оперативників. Є лише один мінус: щоб пройти додаткові місії, доведеться почати гру заново, оскільки вони вбудовані в основний сюжет. Про час випуску аддонів повідомлять додатково.

Стало відомо і про те, що в майбутньому Firaxis планує розширити мультиплеєр і навіть, можливо, випустить редактор рівнів, який дозволить створювати карти і завдання.

Вконтакте
Pinterest