Розробка ММО-гри Warhammer 40,000: Dark Millennium Online обійдеться в $ 50 млн

admin Ігрові новини

Warhammer 40,000: Dark Millennium OnlineКомпанія THQ планує витратити на розробку глобальної багатокористувацької гри Warhammer 40,000: Dark Millennium Online страшні гроші. 50 мільйонів доларів.

Виконавчий віце-президент і фінансовий директор THQ Пол Пучина (Paul Pucino) упевнений, що варто. Dark Millennium є пріоритетом № 1 компанії, а тому грошей на проект жаліти не будуть, повідомив він на зустрічі з інвесторами. Реліз гри намічений на 2012 фінансовий рік.

Про кількість передплатників, яке окупить розробку, м-н Пучина поширюватися не став, зазначивши лише, що гра повинна стати одним з найприбутковіших проектів THQ: «Наші аналітики вважають, що Dark Millennium Online буде приносити доходи багато років. Швидше за все, від п'яти до восьми років ».

Розробка, нагадаємо, ведеться студією Vigil Games. Платформа у гри одна - ПК.

Події Dark Millennium розгортаються в 41-му тисячолітті в секторі Саргос. Раніше тут вирували варп-шторми, та й зараз реальність не дуже стабільна. Нам належить вирішити, кому буде належати цей світ - і то чи врятується він взагалі. Само собою, користувач зможе вибрати героя з кількох рас, відомих по настільній грі.

Вконтакте
Pinterest