«1С-СофтКлаб» випустить гру Cities in Motion

admin Ігрові новини

Транспортна імперіяСимулятор «Транспортна імперія» (в оригіналі - Cities in Motion) буде локалізована і випущена компанією «1С-СофтКлаб».

Реліз гри, що розробляється студією Colossal Order, відбудеться тільки на ПК. Проект вийде в лютому цього року. Західним видавцем виступає компанія Paradox Interactive.

Від користувача потрібно управляти «транспортною системою однієї з чотирьох європейських столиць - Відня, Гельсінкі, Берліна чи Амстердама - в період з 1920 по 2020 рік». Проект відноситься до жанру економічних симуляторів, і мета у гравця одна - отримати максимальний прибуток, намагаючись забезпечити місто найкращими засобами пересування. «Автобуси, трамваї, електрички і навіть вертольоти - все це у вашому розпорядженні», - кажуть розробники. Усього обіцяно понад 30 видів транспорту. (Раджу переглянути - Британський чарт очолив шутер Dead Space 2).

Крім сюжетної кампанії, що містить 12 заздалегідь змодельованих сценаріїв, в «Транспортної імперії» є вільний режим, що дозволяє самостійно вибрати місто і грати без будь-яких сюжетних обмежень. Ну а вбудований редактор дозволить створювати власні населені пункти - від партизанських сіл на три землянки в три обхвати до велікокитайских мегаполісів на 42 млн жителів.

Вконтакте
Pinterest