10 мільйонів The Elder Scrolls V: Skyrim

admin Ігрові новини

10 мільйонів The Elder Scrolls V: SkyrimКомпанія Bethesda Softworks оголосила про те, що за перший місяць з моменту релізу The Elder Scrolls V: Skyrim, який відбувся 11 листопада, кількість проданих по всьому світу копій гри досягла позначки в 10 млн., що складає близько $ 650 млн. Нагадаємо, що тільки за першу добу було продано 3,4 млн. копій.

Крім того, Джейсон Холтмен (Jason Holtman), директор департаменту з розвитку бізнесу компанії Valve, назвав The Elder Scrolls V: Skyrim найшвидше продаваною грою за весь час існування сервісу Steam. Гру the elder scrolls v skyrim скачать не так просто як інші ігри.

Сюжет Skyrim розповідає про майбутнє Тамріеля. Після вбивства короля Скайріма імперія опинилася на грані катастрофи. Навколо потенційних претендентів на престол згуртувалися нові союзи і розгорівся конфлікт. Але долі було цього мало, і незабаром, як і передбачали Стародавні Сувої, у світ повернулося майже забуте зло - жорстокі і нещадні дракони. Тепер майбутнє Скайріма та Імперії опиниться в руках драконорожденного - людини, в жилах якого тече кров легендарних чудовиськ.

Skyrim виводить фентезійні рольові ігри з відкритим світом на новий рівень, піднімаючи планку на недосяжну висоту. Новий ігровий движок дозволив розробникам втілити цілісний віртуальний світ, в якому знайшлося місце і скелястим горам, і шумним містах, і родючим полям, і древнім підземеллям. Гравці зможуть створити унікального персонажа і робити в чарівному світі все, що їм захочеться. У Skyrim в максимальному обсязі проявляться фірмові риси серії The Elder Scrolls - ця гра подарує справжню свободу вибору і можливість творити власну історію. Не пропустіть шанс пережити незабутню пригоду.

Вконтакте
Pinterest