The Sims прийдуть в Facebook

admin Ігрові новини

The Sims прийдуть в FacebookІгрове видавництво Electronic Arts заявило, що популярна франшиза The Sims до кінця літа стане доступна у вигляді додатку в Facebook під назвою The Sims Social, так що користувачі зможуть відправляти своїх персонажів у гості до своїх фейсбучних друзів. У парі до The Sims Social буде випущено додаток для смартфонів, щоб жити чужим життям можна було і поза домом.

Зараз за відповідною адресою вже розташована заглушка, що закликає натискати на "мені подобається", щоб пізніше не пропустити появу гри. До справжнього моменту на кнопку натиснули близько 45 тисяч чоловік. Також більше 600 чоловік вже поставили грі рейтинг, незважаючи на те, що його ще нема чому ставити. Також вийшов трейлер гри, в якому дівчина вирішує зачарувати молоду людину в The Sims Social замість того, щоб зробити це в реальному житті або, на худий кінець, просто в Фейсбук.

Найдивніше, мабуть, те, що поява в The Sims "фейсбучной" версії не сталося раніше, разом з бумом соціальних ігор: мабуть, жодна інша гра так не напрошувалася на це, як симулятор життя, в якому соціальний елемент був закладений від початку. А якщо врахувати, що й сам Facebook часто називають симуляцією життя, вони з The Sims тим більше підходять один одному.

Нагадаємо, перша версія The Sims з'явилася в 2000-м і відразу ж стала суперхітом. Пізніше вийшли The Sims 2 і The Sims 3, і на цей момент сумарний тираж трьох частин і доповнень до них склав більше 125 мільйонів копій. У 2009-му вийшла міні-гра SimSocial, однак вона не містила в собі взаємодію з живими людьми.

Вконтакте
Pinterest