Творці Resident Evil не бояться конкурентів

admin Ігрові новини

Творці Resident Evil не бояться конкурентівТак уже повелося, що більша частина хітів виходить у проміжок з жовтня по грудень. Це той час, коли покупці напередодні свят готові витрачати купу грошей. Але це ще й період скаженої конкуренції, адже за гаманці гравців борються блокбастери з багатомільйонними бюджетами. Багато видавців воліють не ризикувати і переносять реліз на січень, лютий або березень, однак Capcom не боїться конкурентів.

Віце-президент Capcom Крістіан Свенссон стверджує, що випуск Resident Evil 6 в листопаді це усвідомлене рішення. Нехай інші ігри прибираються з нашого шляху. У нас велика гра. Нехай знають, що ми йдемо, заявив Свенссон.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня в продаж надійде Assassins Creed 3, а в листопада напевно вийде нова частина Call of Duty. Однак Capcom, судячи з усього, впевнена в тому, що Resident Evil 6 дасть конкурентам гідну відсіч. Про це свідчить і кількість попередніх замовлень на гру. Свенссон стверджує, що за цим показником Resident Evil 6 вже випереджає будь-яку з попередніх частин серіалу. також можете звернути увагу на статтю про кращі ігри 2012 року на ПК.

Нагадаємо, що гра надійде в продаж на PlayStation 3 і Xbox 360 20 листопада. У розробці також перебуває версія для персональних комп'ютерів, але вона вийде пізніше.

Вконтакте
Pinterest