Ubisoft повертається до постійного інтернет-DRM-захисту

admin Ігрові новини

Ubisoft повертається до постійного інтернет-DRM-захистуСумна звістка: видавництво Ubisoft вирішило повернутися до DRM-захисту, що вимагає для гри постійного інтернет-з'єднання.

Вперше інформація про цю драконівську міру, вбудовану в ПК-версію Driver: San Francisco, з'явилася на сайті Steam, що приймає попередні замовлення на гру. Потім підтвердження надійшло і від «Юбі».

Точно така ж захист був у Settlers 7 і Assassin's Creed 2. Без постійного з'єднання з Мережею в грі не могло бути ніякого прогресу. А якщо в процесі відбувався збій зв'язку, інформація, яку ви не встигли зберегти, просто пропадала. Загалом, нарікали, і тупотіли ногами навіть люди з «широким» і стабільним каналом. У випадку з Assassin's Creed: Brotherhood видавці прислухалися до гнівних шанувальників, залишивши лише звичну разову інтернет-активацію. На жаль, це не стало правилом.

«Ми спостерігали реальне зниження піратства з введенням цього захисту в минулих проектах, а тому наше рішення повністю виправдано», - заявили в компанії. Чи означає це, що всі, хто не зможе завантажити гру, підуть і куплять її? - Ubisoft на цей рахунок сором'язливо мовчить. А про те, як справляються з піратством більш великі й успішні видавництва, які випускають проекти, що приносять багатомільярдні прибутки, Ubisoft, схоже, навіть не замислюється.

Що ж, якщо настільки «просунутий» захист вас не відлякує і у вас немає консолі (PS3, Xbox 360 або Wii), нагадуємо, що гоночна гра Driver: San Francisco вийде у вересні цього року.

Вконтакте
Pinterest