Убита надія, або Сльози в кіберпанку

admin Ігрові новини

Deus Ex: The FallДо чого цей дитячий пафос і дівочі істерики? Та просто Square Enix злісно вселила в нас надію, а через добу розтоптала її кирзовими чобітьми. Так-так, ми про ще вчора секретну Deus Ex: The Fall.

Звичайно, нам не обіцяли нічого конкретного, але чомусь стійко вірилося в продовження стелс-екшену, присвяченого кіборгам, транснаціональним корпораціям, механізації людської еволюції ... А замість цього нам підсовують якусь мобільну недоробки для iPhone і iPad і ще грошей ($ 6,99) просять. Нові ігри 2013 року

The Fall - це iOS-версія гри Deus Ex: Human Revolution, яку ми 365 разів пройшли тільки в 2011-му. Ну що ж, хоча б сюжет девелопери з Eidos Montreal оновили. Вам повідають про життя колишнього співробітника британської спецслужби SAS. В 2027 року його зрадив наймач, якась корпорація The Tyrants. Кажуть, події продовжать історію повісті Icarus Effect, написаної Джеймсом Суоллоу (James Swallow).

Обіцяний схожий з великою версією стелс, система розвитку персонажа, дослідження локацій, цікавий сюжет і побічні місії. Реліз - незабаром. «Ми цього не просили!» - Бунтують на форумах шанувальники. Тримайтесь, ми теж ридаємо.

Вконтакте
Pinterest