Warframe буде консольним ексклюзивом PS4 протягом трьох місяців

admin Ігрові новини

Warframe буде консольним ексклюзивом PS4 протягом трьох місяцівDigital Extremes сьогодні повідомила про те, що мультиплєєрний екшен Warframe стане тимчасовим консольним ексклюзивом PlayStation 4. На три місяці, починаючи з моменту запуску 15 листопада о Північній Америці і 29 листопада о Європі, власники PS4 отримають першими можливість побути космічним ніндзя.

Як орієнтований на спільну гру проект, націлений на розвиток спільноти і створення кланів, Warframe скористається усіма перевагами соціальної взаємодії та можливістю створювати свої співтовариства, які будуть в PlayStation 4. Деякі з нових особливостей стосуються нового покращеного контролера DualShock 4, в якому є вбудоване аудіо і сенсорний тач-пад. Також читайте про кращі ігри 2013 на ПК

На додаток до цього буде реалізована і можливість використання додаткового екрана за допомогою програми для Android і iOS під назвою Warframe Nexus. Цей допоміжний додаток дасть гравцям можливість виконувати внутрішньоігрові завдання і на постійній основі передавати за межі PS4 різну інформацію, в тому числі сповіщення про важливі завданнях, створенні предмети, а також для планування ігрових сесій з друзями, і багато іншого.

Вконтакте
Pinterest