Компютерні міфи які з них правда?

admin Інформаційні технології

Компютерні міфи: які з них правда ?.

 
Є багато комп'ютерних міфів, в які вірять чимало користувачів. Давайте розглянемо п'ять найпоширеніших з них і переконаємося, який з них насправді є правдою.
 
Сьогодні всі, від дітей до літніх людей, використовують комп'ютери. Але для багатьох людей принцип роботи комп'ютерів до сих пір є загадкою. Саме це допомогає розвитку комп’ютерних міфів. Отже, давайте розвінчаємо їх раз і назавжди!
 
Вірите ви чи ні, але багато речей, які люди кажуть чи думають про комп'ютери, є міфами. Ось п'ять найбільш поширених з них:
 
Покричавши на комп'ютер або постукавши по ньому, він стане працювати швидше. Помістивши несправний жорсткий диск в морозильник, він буде відремонтований. Чим більше клавіш є на вашій клавіатурі, тим вище продуктивність вашого ПК. Хакер може включити ваш комп'ютер вночі. Розміщення кактуса перед екраном комп'ютера захистить вас від випромінювання.
 
Вірите ви в будь-який з цих? Подивимося, який з них є правдою!
 
1. Покричавши на комп'ютер або постукавши по ньому, він стане працювати швидше.
Це, безумовно, не допомагає взагалі. Ваш комп'ютер не має вух, так що його не хвилює, кричите ви на нього чи ні. І удар по ньому тільки його поламає. Крім того, це не змусить вас відчувати себе краще.
 
2. Помістивши несправний жорсткий диск в морозильник, він буде відремонтований.
Звучить безглуздо, чи не так? Але, в дійсності, це не міф! Розміщення вашого зламаного чи перегрітого жорсткого диска в морозильнику допоможе вам відновити ваші дані. Заморожування позбавляє від перегріву і дозволяє металевим частинам жорсткого диска скоротитися. Це дозволить вам підключити диск, щоб скопіювати файли. Звичайним користувачам все одно не варто до цього вдаватися, краще звернутися в спеціальний сервісний центр, який виконує ремонт комп'ютерів.
 

Компютерні міфи: які з них правда ?.

 
3. Чим більше клавіш є на вашій клавіатурі, тим вище продуктивність вашого ПК.
Ні, це просто робить процес пошуку клавіш, які вам потрібні, дійсно складним. Не варто витрачати гроші.
 

Компютерні міфи: які з них правда ?.

 
4. Хакер може включити ваш комп'ютер вночі.
 
Ще один безглуздий міф. Якщо ваш комп'ютер вимкнений, тільки ви можете включити його. Добре, є кілька дійсно складних шкідливих програм, які можуть керувати комп'ютером в якійсь мірі. Але ніхто ніколи не буде поміщати його на комп'ютер споживача середнього рівня. Якщо ви не вірите, запитайте людей з Kaspersky.com, BitDefender або ESET.com – вони знають все про віруси і шкідливі програми. У будь-якому випадку, якщо ви дійсно параноїк в цьому плані, просто відключіть живлення комп'ютера і інтернет-кабель.
 
5. Розміщення кактуса перед екраном комп'ютера захистить вас від його випромінювання.
Якщо ви не намагаєтеся зробити портативний ядерний реактор із власного комп’ютера, то вам не потрібно турбуватися про радіацію – її немає. Комп'ютери не є радіоактивними. Так, вони виробляють електромагнітні хвилі, але не більше, ніж розетки, мобільні телефони, телевізори і мікрохвильові печі. І в будь-якому випадку, кактуси не являють собою якийсь вид природного захисту від радіації. Серйозно, вони – просто рослини.
 

Компютерні міфи: які з них правда ?.

.

Вконтакте
Pinterest