Netbox - браузер який платить користувачам

admin Інформаційні технології

Давайте поговоримо про те, які браузери ми використовуємо в інтернеті і які переваги для нас.

Давайте подивимося на історію інтернету. Майбутні протоколи інтернет-мереж засновані на комутації пакетів, яка була створена британським вченим Дональдом Девісом в 1967 році. На рубежі 60-х і 70-х років. У 20-му столітті з'явилися різні типи мереж з комутацією пакетів: NPL, ARPANET, Tymnet, Merit Network, CYCLADES і Telenet.

Пізніше, в 1980-х рр., Була створена Всесвітня павутина. До її створення привели зусилля дослідника Тіма Бернерса-Лі, який з'єднав гіпертекстові документи в одну інформаційну систему, доступну з будь-якого вузла мережі. А в кінці 1980-х рр. з'явилися перші інтернет-провайдери. Перший браузер - WorldWideWeb (згодом - Nexus), створений Тімом Бернерс-Лі, з'явився вже майже 30 років тому, в 1990 р Нам, нинішнім користувачам, які звикли до сучасних програм, він здався б занадто громіздким і повільним. А сьогодні у нас є можливість вибирати, чим і користується більшість з нас, зупиняючись, як правило, на Google Chrome, Opera, яндекс.браузер, Mozilla Firefox або Tor Browser. Звикаючи до одній програмі, ми і не замислюємося про те, чи можуть з'являтися продукти краще.

 

Недоліки популярних браузерів

 

А тим часом варто задуматися, наскільки обґрунтованим на сьогоднішній день є використання поширених браузерів. Вони безкоштовні, дають нам можливості для швидкої і зручної роботи - здавалося б, про що ще можна мріяти? Але як часто ми замислюємося про те, як використовуються наші персональні дані в процесі виходу в Інтернет і серфінгу в мережі?

Наприклад, зверніть увагу на те, яку інформацію збирає про нас яндекс.браузер, відповідно до Політики конфіденційності компанії:

 • відомості про обліковий запис: ім'я, номер телефону, вік і адресу;
 • час використання веб-оглядача і період перебування на сайтах;
 • геолокація;
 • електронні дані (до них відносяться, наприклад, IP-адреса і файли cookie), інформація про ідентифікатор браузера, про апаратне і програмне забезпечення;
 • дані про активність під час відвідування сайтів (історія пошукових запитів, зміст Вашої електронної пошти, а також документи, що зберігаються в системах Яндекса).

І схожу картину можна спостерігати при розгляді інших популярних браузерів. А адже браузери отримують можливість продавати частину цієї інформації компаніям: подумайте самі, чи хочеться Вам, щоб так поводилися з Вашими персональними даними?

У зв'язку з назрілою проблемою конфіденційності даних в Інтернеті все більшу популярність здобував один з вищезазначених браузерів - Tor Browser, що дозволяє користувачеві зберігати анонімність за допомогою шифрування трафіку. Але у нього в той же час є істотний мінус: дуже низька швидкість передачі даних, пов'язана з використанням проміжних ланок (серверів і домашніх комп'ютерів).

Що ж робити в ситуації, коли хочеться зберігати анонімність в Інтернеті, щоб не допустити витоку своїх персональних даних, і в той же час користуватися доступом до мережі зі звичною і зручною швидкістю?

В останні роки особливу популярність стали отримувати блокчейн-технології, які дозволяють користувачам зберігати анонімність при використанні різних продуктів. Почали з'являтися браузери на блокчейне, що дозволяють виходити в Інтернет, не побоюючись витоку особистих даних і при цьому користуючись мережею з комфортною швидкістю. Першим з таких браузерів став Netbox.Browser. Чи можна вважати цей браузер ідеальним? Спробуємо розібратися.

Netbox.Global

 

Netbox.Browser: особливості нового веб-оглядача

 

Ви можете завантажити і встановити новий браузер, перейшовши за цим посиланням: https://netbox.global/r/download. Програму розробив колектив компанії Netbox.Global, представлений професіоналами зі значним досвідом у створенні та розповсюдженні браузерів. Послугами Netbox.Global в минулому встигли скористатися Яндекс, Рамблер і Mail.Ru Group, що говорить сама за себе.

Netbox.Browser

Netbox.Browser функціонує завдяки власним блокчейну - Netbox.Chain, куди закладено алгоритм Proof-of-Stake ( «доказ частки володіння»). Застосування блокчейн-технологій робить Netbox.Browser більш безпечним у порівнянні з іншими браузерами. Здійснюючи серфінг за допомогою цієї програми, можна звести нанівець ризик витоку особистих даних, так як тут все особисті відомості - власність виключно самих користувачів.

Завдяки блокчейн-технологій також гарантується висока швидкість роботи браузера - Вам не доведеться довго чекати завантаження сторінок. Додатковим гідністю проекту є те, що рішення, що стосуються розвитку браузера, можуть приймати самі користувачі. Використовуючи інструмент для голосування на основі блокчейн-технологій, члени ком'юніті беруть владу в свої руки.

Криптовалюта проекту називається Netbox.Coin (NBX). Просто встановивши браузер на свій пристрій, перші 125 000 його користувачів отримають в своє розпорядження 20 Netbox.Coins. Монети надходять на баланс кріптокошелька Netbox.Wallet, інтегрованого в браузер.

Цей разовий бонус - не єдина нагорода, на яку користувачі можуть розраховувати в процесі використання веб-оглядача. Netbox.Coins можна заробляти зовсім по-різному. І в цьому полягає велика перевага даного браузера перед його аналогами. Подумайте самі: яка ще компанія буде щодня винагороджувати Вас за використання її браузера в процесі звичайного серфінгу в Інтернеті?

Таким чином, щоб заробити монети, можна просто користуватися Netbox.Browser з метою відвідування сайтів, можна брати участь в Майнінг Netbox.Coins, отримуючи на гаманець відсоток від генерації нових блоків в блокчейне. Запрошуючи рефералів, можна отримувати прибуток за рахунок того, що вони теж стануть використовувати браузер для доступу до мережі. Важливо, що Ви без проблем зможете обміняти свої монети на реальні гроші - Netbox.Coins доступні для перекладу в іншу валюту на різних біржах і обмінниках.

У дорожній карті проекту передбачено впровадження не тільки Netbox.Chain, Netbox.Browser, Netbox.Wallet і Netbox.Coins, а й інших продуктів. Ось їх перелік:

 1. 2019 - Netbox.Store (магазин децентралізованих додатків)
 2. 2020 року - Netbox.Pay (платформа для операцій, пов'язаних з платежами)
 3. 2020 року - Netbox.Vote (децентралізований сервіс для голосування користувачів)
 4. 2020 року - Netbox.Trust (рейтинг веб-сторінок, складений на основі думки користувачів)
 5. 2020 року - Netbox.Video (децентралізований сервіс відеохостингу)
 6. дві тисячі двадцять один - Netbox.Drive (децентралізоване хмарне сховище)
 7. дві тисячі двадцять один - Netbox.Proxy (децентралізований проксі-сервіс)

Netbox

Висновок

 

Чи можна вважати такий браузер ідеальним для користувачів? Відповісти на це питання для себе зможете тільки Ви самі. А для цього варто спробувати встановити і випробувати цей браузер, як це зробили ми - і продовжуємо використовувати його до цих пір.

Вконтакте
Pinterest