Що хорошого в Apple

admin Інформаційні технології

Що хорошого в Apple.

Останнім часом фірма Apple стала дуже популярною, особливо це яскраво видно в нашій країні. В основному, цей новий поштовх був здійснений з допомогою iPhone, якими володіє величезна кількість молоді, та й не тільки молоді. Так в чому ж секрет швидкого зростання популярності продукції Apple, адже за ціною, наприклад, того ж iPhone можна купити два хороших смартфони на платформі Android. З комп'ютерами Apple така ж ситуація, iMac коштує як два, а то і три хороших комп'ютери.
 
Почнемо з того, що ще створюючи компанію, Стів Джобс заклав деякі принципи роботи, які не порушуються і донині. Він обрав інший шлях, ніж всі інші компанії, такі як Microsoft, Google (маючи на увазі систему Android). Відмінності полягають у тому, що Apple пішла шляхом єдності апаратного і програмного забезпечення. Що це означає? Система MacOS може встановлюватися тільки на комп'ютери iMac, система iOS може встановлюватися тільки на Iphone.

Що хорошого в Apple.

А що з іншими системами? Windows встановлюється на абсолютно всі комп'ютери, Android встановлюється практично на всі апарати (якщо дотримані мінімальні технічні характеристики)
 
Чим хороший Apple?
Що це дає? Які ж переваги продукції з яскравою назвою Apple?
1. Єдність програмного забезпечення мінімізує кількість помилок у системі, апарати можуть повністю контролюватися, тому система не буде давати збоїв. Адже система заточувалася саме під цю відеокарту, процесор тощо.
2. Краса в деталях. У компанії величезна увага приділяється кожній дрібниці, починаючи від дизайну кнопочки і закінчуючи відтінком чорного в інтерфейсі операційної системи.
3. Надійність. Через принципи Apple в скрупульозному стосовно навіть до дрібних деталей, продукція компанії є однією з найнадійніших на ринку.
4. Простота. Не дивлячись на те, що функцій у апаратів величезна кількість, вони є інтуїтивно зрозумілими. Для того, щоб розібратися, приміром, з Iphone, вистачить одного чи двох днів. У той же час на Android піде близько тижня, і то, можна так і не розкрити весь потенціал системи. З iMac справа йде трохи гірше, але теж в цілому, з системою дуже легко розібратися і користуватися нею зручніше, ніж Windows.

Що хорошого в Apple.

Саме завдяки своїм принципам компанія тримається на плаву, навіть не дивлячись на таку високу ціну. І не дивлячись на те, що я не володію комп'ютером на платформі iMac, я хочу його, і я куплю його. Це прекрасний дизайн, моноблок до того ж, який володіє непоганими технічними характеристиками. Я вас не примушую і не раджу вам цього робити, це те, чого хочу я. Майте свою думку і знайте, що я завжди пишу, спираючись на свою точку зору, але я завжди використовую достовірну або більш-менш достовірну інформацію у своїй точці зору. Сподіваюс, я відповів на ваше питання, і тепер ви знаєте, чим гарний Apple.
І ще, якщо хтось цікавиться компанією Apple, історією її створення, хочете дізнатися більше про історію її творця Стіва Джобса, то раджу вам прочитати книгу Уолтера Ізексона «Стів Джобс».

.

Вконтакте
Pinterest