Як змінити колір вікон в Windows 7

admin Інформаційні технології

Як змінити колір вікон в Windows 7.

Так вже виходить, що користувачі ПК-початківці іноді не можуть впоратися навіть з еайбільш банальними завданнями. Одне з найпопулярніших питань після «Як змінити фон робочого столу»  звичайно, це «Як змінити колір вікон в Windows 7».
Як ви пам'ятаєте, в XP варіантів оформлення вікон не так вже й багато: синя (стандартна), срібляста і оливкова. Так от, в Windows 7 є більша різноманітність кольорів – ви можете отримати будь-який відтінок кольору, регулюючи тон і інтенсивність.
Отже, як змінити колір вікон в Windows 7. За замовчуванням колір вікон встановлено як Небо:
 

Як змінити колір вікон в Windows 7.

1) Клікаємо правою клавішею миші по робочому столу і вибираємо Персоналізація.

Як змінити колір вікон в Windows 7.

2) У вікні клікаємо по кнопці Колір вікна.

Як змінити колір вікон в Windows 7.

3) Далі ви побачите щось на зразок панелі. В Windows вже є готові 16 різних кольорів оформлення. Спробуйте поклікати по цим кольорам, і ви відразу ж побачите, як змінюється колір вікон і панелі завдань. Це демонстрація. Так само ви можете увімкнути або вимкнути прозорість вікон і змінити інтенсивність кольору.

Як змінити колір вікон в Windows 7.

4) Але якщо вас не влаштовує жоден колір, наприклад, ви хочете чорний або ще який-небудь, то натисніть на кнопку Показати налаштування кольорів. Тут шляхом регулювання повзунками трьох параметрів: Відтінок, Насиченість і Яскравість ви можете добитися потрібного вам кольору. Після всіх маніпуляцій і налаштувань, натискаєте Зберегти зміни

Як змінити колір вікон в Windows 7.

До Речі, забув згадати, що персоналізація недоступна в «Початковій» і «Домашній базовій» версіях Windows 7.  Ця функція є в наступних версіях: Домашня розширена, Професійна, Максимальна.
Що стосується Windows 7 Starter і Home Basic, є спеціальні програми і теми, що дозволяють користуватися персоналізацією в цих версіях. Наприклад, Personalization Panel.
Ось і вся інструкція. Як бачите, нічого складного і важкого в ній немає, все просто.
Вконтакте
Pinterest