Мільйони користувачів Skype залишилися без зв'язку

admin Новини інтернету

Skype:найбільший за останні три роки збійУвечері 22 грудня мільйони користувачів Skype по всьому світу залишилися без зв'язку. Причина - найбільший за останні три роки збій.

Проблеми з дзвінками в найбільшій IP-телефонної мережі планети почали виникати приблизно в 19:00 Незабаром стало зрозуміло, що збій носить глобальний характер, і впоратися з ним в короткі терміни не вдасться.

Представники Skype пояснюють у корпоративному блозі, що причиною події стало масштабне відключення так званих супервузлів (supernode) - серверних кластерів, що відповідають за встановлення зв'язку. По всій видимості, до цього призвела помилка в деяких версіях клієнтського програмного забезпечення.(Цікаво - Likealittle замінить Facebook?)

У ніч на 23 грудня інженерам Skype вдалося частково вирішити проблему, проте її наслідки відчуваються до цих пір. На головній сторінці сайту компанії розміщено наступне повідомлення: «У даний момент наша система намагається впоратися з помилками, через які, можливо, ви не можете увійти в Skype».

Skype не вперше переживає настільки серйозні проблеми. Так, в серпні 2007 року сервіс був недоступний протягом двох днів. Компанія пояснила проблему масововим перезавантаженням комп'ютерів користувачів, викликане встановленням чергової порції патчів Microsoft: величезна кількість практично одночасно спрямованих в Skype запитів на авторизацію спровокували надмірне споживання ресурсів і наступне відключення системи.

Вконтакте
Pinterest