Американець подав до суду на Wikileaks

admin Новини інтернету

Американець подав до суду на WikileaksЖитель міста Кі-Уест, штат Флорида, подав до суду на сайт WikiLeaks і його засновника Джуліана Ассанжа. У скарзі Девід Пітчфорд вказав, що скандальний інтернет-ресурс завдав йому серйозну психологічну травму.

У документі, який надійшов нещодавно до суду Південного округу штату Флорида і написаному з великою кількістю помилок, Пічфорд докладно описав свої відчуття від діяльності сайту WikiLeaks.

Так, він вказав, що Ассанж, якого він називає зрадником, шпигуном і терористом, свідомо (в оригіналі - intntional) завдав йому моральну шкоду, яка призвела до погіршення психологічного та фізичного стану не тільки самого позивача, а й усіх громадян США і кожного жителя планети.(Новина - Нацбанк України проти WebMoney).

Особисто Пічфорд випробував великий стрес і впав в депресію від того, що на WikiLeaks з'явилися секретні документи. Крім того, американець вказав, що робота сайту також вплинула і на його здоров'я - погіршило ситуацію з гіпертонією (в оригіналі "гіпер тенціі", hyper tention). Згідно з позовом, всі ці симптоми протікають на тлі "постійного страху отримати ще один серцевий напад" і боязні опинитися на межі "ядірной" (nucliar) війни.

У зв'язку з цим Девід Пічфорд зажадав відшкодувати йому збитки, який він оцінив в 150 мільйонів "доллоров" (dollors). У кінці документа він попросив суд заборонити Джуліану Ассанжу продовжувати публікацію "доккументов" (dockuments), що стосуються США.

Вконтакте
Pinterest