Великі американські компанії індустрії розваг викачують піратську продукцію з торрент-трекерів

admin Новини інтернету

Великі американські компанії індустрії розваг викачують піратську продукцію з торрент-трекерівСпівробітники трьох великих американських компанії Sony Pictures Entertainment, Fox Entertainment і NBC Universal використовують торрент-трекери для завантажування музичного та відеоконтенту.

Портал TorrentFreak провів дослідження, в ході якого було з'ясовано, що працівники практично всіх великих американських компаній індустрії розваг, включаючи Sony Pictures Entertainment, Fox Entertainment і NBC Universal, скачують піратську продукцію з торрент-трекерів.

Нещодавно стало відомо про те, що власники інформаційного порталу YouHaveDownloaded.com створили власну базу даних користувачів торрент сервісів. Скориставшись пошуковою системою порталу, будь-який бажаючий може переглянути список файлів, викачаних з того чи іншого IP-адреси за допомогою торрент трекерів.

Дослідники порталу TorrentFreak скористалися можливістю, наданою цим сервісом, і переглянули список файлів, скачуваних співробітниками великих голлівудських студій, які виступають проти поширення в інтернеті продукції, захищеної авторськими правами.

Таким чином, стало відомо, що з IP-адреси американської компанії Sony Pictures Entertainment було завантажено велику кількість музики і фільмів і це при тому, що, як стверджують власники YouHaveDownloaded.com, на даний момент вони відслідковують тільки 20% всього публічного BitTorrent-трафіку .

Працівники іншої великої студії NBC Universal завантажили з торрент-трекерів перший сезон серіалу «Гра престолів», музику в стилі "транс", а також фільм «Ковбої проти прибульців».

З IP-адреси компанії Fox Entertainment був викачаний фільм «Супер 8».

Дослідники TorrentFreak не обмежилися перевірками тільки трьох великих американських компаній. Ними було також виявлено безліч компаній, що викачують піратську продукцію. Так, в базi даних була помічена IP-адреса, зареєстрований в нью-йоркському офісі компанії Google.

Вконтакте
Pinterest