Android Market виявився заблокований для китайців з вини Google

admin Новини інтернету

Android Market виявився заблокований для китайців з вини GoogleДоступ до сервісу Android Market на території Китаю було втрачено в результаті технічної несправності з боку Google. Чутки про те, що сервіс був заблокований владою не виправдалися.

Як повідомляє портал Cnet News, китайські користувачі втратили доступ до сервісу Android Market в результаті технічної несправності з боку Google. Китайська влада не причетна до блокування сервісу.

«Ми виявили технічну несправність під час оновлення програмного забезпечення і вже усунули її», - повідомив сайту представник Google, Тадж Мідоуз (Taj Meadows).

Раніше повідомлялося про те, що Китай міг бути зацікавлений у блокуванні сервісів Google для підтримки нової операційної системи Qiushi, розробленої популярним в Китаї пошуковим сервісом Baidu. Ця ОС є прямим конкурентом Android. Проте, зараз очевидно, що чутки не вірні.

Нагадаємо, що раніше сервіс Android Market виявився недоступний китайським користувачам ОС Android. Передбачалося, що відмова в доступі стала результатом навмисної блокування з боку китайської влади. Однак припущення не виправдалося.

Вконтакте
Pinterest