Батько просить видалити фото вбитого сина з Google Maps

admin Новини інтернету

Батько просить видалити фото вбитого сина з Google MapsРічард Барреа заявив в ефірі KTVU-TV, що просить Google прибрати з картографічного сервісу Google Maps фото його 14-річний сина на ім'я Кевін, якого застрелили в 2009 році. Однак, як передає The Guardian, із заяви американця не ясно, чи відправив він запит в компанію про видалення фото.

Коли я бачу цей кадр, таке відчуття, немов все сталося буквально вчора. Це повертає до багатьох спогадів, - сказав у неділю Барреа. Фото в Google Maps він виявив минулого тижня. Як передає видання, в понеділок фото було доступно для перегляду.

На фото, яке чоловік просить видалити, схоже, що відображене тіло хлопчика, оточеного співробітниками правоохоронних органів, неподалік знаходиться поліцейська машина.

Тіло Кевіна було виявлено 15 серпня 2009 поруч із залізничними коліями, які розташовані між містами Норт Річмонд і Сан Пабло в Каліфорнії. Злочин досі не розкрито. За версією поліції, хлопчика вбили там же, де і знаходилося його тіло, проте до цих пір невідомі ні мотиви злочину, ні особи підозрюваних.

Вконтакте
Pinterest