CBS помилково «поховала» Стіва Джобса на Twitter

admin Новини інтернету

CBS помилково «поховала» Стіва Джобса на TwitterКомпанія CBS викликала переполох в Twitter, розмістивши у своєму мікроблозі помилкове повідомлення про смерть колишнього генерального директора Apple, Стіва Джобса. Пізніше помилкова інформація була вилучена, а канал приніс свої вибачення.

Як пише портал ITProPortal, американська телерадіомовна компанія CBS викликала переполох серед шанувальників Стіва Джобса (Steve Jobs), «ретвітнув» неперевірену інформацію про його смерть.

Офіційний канал CBS в Twitter опублікував повідомлення наступного змісту: «Повідомляється, що Стів Джобс помер. Слідкуйте за оновленнями». Незабаром помилкове повідомлення було замінено коментарем: «Повідомлення про смерть Стіва Джобса повністю не підтвердилися». Однак трагічний слух рознісся по мережі зі швидкістю урагану. Виконавчий продюсер CBS, Шира Лазар (Shira Lazar), принесла вибачення від імені каналу.

Стів Джобс, засновник і беззмінний лідер корпорації Apple, нещодавно був змушений залишити свій пост у зв'язку із загостренням раку підшлункової залози. Тепер місце генерального директора компанії зайняв Тім Кук (Tim Cook).

Вконтакте
Pinterest