Австралійського чиновника звільнили за порнозапит

admin Новини інтернету

чиновника звільнили за порнозапитВисокопоставлений чиновник позбувся посади через те, що шукав в інтернеті порнографію, використовуючи службовий ноутбук.

Австралійський департамент ресурсів, енергетики і туризму звільнив свого співробітника за пошук порнографії в інтернеті, передає The Sydney Morning Herald.

Співробітник департаменту, ім'я якого не називається, взяв додому службовий ноутбук і ввів у пошуковику слово 'knockers' (сленгове позначення жіночих грудей в англійській мові). Це зафіксувала встановлена на комп'ютері програма Spector360, яку відомство використовує для спостереження за співробітниками. Програма кожні півхвилини робить знімок екрану і відсилає його адміністраторам.

Переглянувши скріншоти, в департаменті визнали, що чоловік порушив корпоративні правила і повинен бути звільнений - не дивлячись на 25-річний стаж роботи і високий пост, який він займав.(Можете також переглянути новину про те як Yahoo показав порно)

Австралієць спробував оспорити своє звільнення в суді. Чоловік визнав, що шукав в мережі порнографію, але вказав, що робив це у неробочий час і використовував особисте, а не корпоративне інтернет-з'єднання. Він також заявив, що ноутбук був виданий йому не тільки для службового, але і для особистого використання.

Суд, тим не менш, вирішив справу на користь екс-роботодавця. Чоловік знав, що перебуває під наглядом програми, і тому не повинен був вводити неналежні запити у пошуковик, підкреслив суддя.

В Австралії гучні звільнення через перегляду порно на робочому місці мали місце і раніше. Так, у червні 2010 року роботу втратили понад 20 співробітників австралійської авіакомпанії-лоукостера Virgin Blue, які заходили на сайти «для дорослих» зі службових комп'ютерів. У квітні 2010 року порноськандал розгорівся в США - з'ясувалося, що співробітники Комісії з цінних паперів і бірж витрачають робочий час на перегляд порноресурсів.

Вконтакте
Pinterest