Дайвери залишили Єгипет без Інтернету

admin Новини інтернету

Дайвери залишили Єгипет без ІнтернетуЧерез пошкодження аквалангістами кабелю SEA-ME-WE 4, держава залишилася без виходу в Мережу.

28 березня єгипетські військові затримали трьох дайверів, підозрюваних у спробі розірвати оптоволоконний кабель SEA-ME-WE 4. Завдяки йому надаються послуги зв'язку та інтернет-з'єднання в Єгипті, на Близькому Сході та в Азії. За повідомленнями місцевої поліції, дайвери були «спіймані на місці злочину» при спробі пошкодити кабель, перебуваючи в 750м від узбережжя Олександрії.

Обвинувачені стверджують, що кабель був перерізаний випадково, а на дно вони занурювалися для пошуку уламків кораблів, які потім можна було б продати. Виявивши кабель, вони вирішили його вкрасти, не здогадуючись про його призначення. На форумах Єгипту вже з'явилися численні повідомлення в захист аквалангістів, в більшості з яких говориться, що троє громадян просто виконували роботи по технічному обслуговуванню свого судна, пише Huff Post World.

У Середземному морі за останні роки кілька разів була порушена робота телекомунікаційних кабелів, проте, як правило, такі випадки відбувалися з вини гвинтів човнів.

Вконтакте
Pinterest