Disney запатентувала антипіратську пошукову систему

admin Новини інтернету

Disney запатентувала антипіратську пошукову системуDisney Enterprises вирішила активніше боротися з піратством. Зокрема, компанія отримала патент, в якому описується пошуковик, відсіває піратський контент.

В документі під назвою «Система ранжирування оnline-контенту, заснована на кількісних характеристиках справжності для web-елементів» повідомляється, що однією з головних цілей патенту є запобігання популяризації піратських та інших протиправних матеріалів в пошуковій системі.

Як повідомили представники Disney журналістам ТorrentFreak, патент дозволить активувати фільтр небажаних результатів пошукової видачі. Як приклад таких наводяться піратські сайти.

За твердженнями компанії, наявні на сьогоднішній день пошукові системи використовують невірний підхід, оскільки вони ґрунтуються на популярності ресурсів. Більш того, в Disney впевнені, що зможуть набагато краще впоратися з завданням.

У патенті повідомляється, що для ранжирування результатів пошукової видачі повинен використовуватися індекс справжності. В результаті, офіційні сайти будуть розташовуватися на верхніх рядках, навіть якщо користувач шукає довідкову інформацію.

Поки невідомо, чи має намір компанія реалізувати описану в патенті систему. Однак шанси дуже великі, тому що вже зараз у Disney є власний пошуковик. Правда, він містить посилання виключно на контент, що належить студії.

Вконтакте
Pinterest