Facebook більше не буде видаляти акаунти померлих користувачів

admin Новини інтернету

Facebook більше не буде видаляти акаунти померлих користувачівТакож соцмережа дала можливість створювати на сторінках меморіальних акаунтів пам'ятні відео про користувача.

Найбільша соцмережа в світі Facebook оголосила про те, що налаштування акаунтів померлих людей не будуть зазнавати змін навіть якщо цього побажають їхні родичі. Як зазначила соцмережа, це рішення було прийнято після звернень користувачів, які сумують про смерть друга або члена сім'ї і просять увічнити пам'ять померлого.

Починаючи з сьогоднішнього дня, - повідомляє Facebook, - ми будемо зберігати аккаунт в тому вигляді, яким він був [ за життя власника ].

Сервіс особливо підкреслив, що з повагою ставиться до обраних налаштувань користувача, які були зроблені ще за життя. Крім того, передбачається, що на сторінках мертвих користувачів друзі або родичі зможуть створити пам'ятний ролик Озирнись з опублікованих раніше фотографій.

У кінці 2013 року повідомлялося, що через півстоліття Facebook перетвориться на інтернет-кладовище. До 2065 число мертвих в ній перевищить кількість живих. Якщо охорона здоров'я не зробить ніяких доленосних ривків, до другої половини XXI століття в соціальних мережах число покійних і живих користувачів вирівняється. А до 2100 року соціальні мережі можуть остаточно перетворитися на віртуальні кладовища.

Вконтакте
Pinterest