Facebook підкаже, як зберегти відносини

admin Новини інтернету

Facebook підкаже, як зберегти відносиниФахівці найбільшої соцмережі зайнялися дослідженням статусів сімейного стану користувачів і їх відносин. Були виявлені тенденції ситуацій, коли відносини починаються і коли йдуть до розладу.

Так, як з'ясував аналітик Богдан Стейт ( Bogdan State ), якщо пари ставлять і не змінюють статус у відносинах принаймні три місяці, їх відносини, швидше за все, триватимуть чотири роки або більше, пише The Daily Caller.

Також соцмережа змогла визначити тенденцію початку відносин. Так, головним критерієм для прогнозу про виникнення теплих почуттів є зміна кількості постів між користувачами. Приблизно за 100 днів до зміни користувачами статусу відносин кількість постів, якими вони обмінюються, різко збільшується. Керівник дослідження Карлос Дуік пояснює, що листування між закоханими досягає піку за 12 днів до офіційного оформлення відносин у Facebook, в середньому до 1,67 поста в день.

Дуік, пише Daily Mail, проаналізував приблизно 460 тисяч пар і 18 мільйонів їхніх постів і також дійшов висновку, що позитивні емоції закоханих користувачів виростають в день, коли починається роман, пише The Getaway News.

Нещодавно Facebook запропонувала користувачам із США, крім звичайних варіантів статі (чоловічий чи жіночий ), вибирати ще з близько 50 варіантів, таких як транссексуал, інтерсексексуал та інші. Також соцмережа дозволила своїм користувачам не розкривати свою стать частині своїх друзів.

Вконтакте
Pinterest