Facebook заспамит личку посиланнями френдів

admin Новини інтернету

Facebook заспамит личку посиланнями френдівСоціальна мережа Facebook зробила нову кнопку для сторонніх сайтів - Send, повідомляє TechCrunch. Ця варіація на тему популярної кнопки Like дає можливість «звузити горизонти» і відправляти посилання на ту чи іншу сторінку окремим людям, а не ділитися посиланням з усіма своїми друзями.

Зараз кнопка Send встановлена на 50 топових сайтах, а потім її відкриють для всього інтернету. Особливість кнопки полягає в тому, що натиснувши на неї (зовні вона нагадує вже звичний всім Like), користувач у віконці, може ввести імена друзів у Facebook, яким відправиться посилання, і написати супровідне повідомлення.

З одного боку, це нововведення, безумовно, дуже зручно і навіть корисно, тому що здатне виховати в молодих інтернет-користувачів адресне спілкування, коли, перш ніж ділитися посиланням із друзями, доводиться подумати, кому вона може бути по-справжньому цікава. У молодих - тому що досвідчені інтернетчики відмінно розуміють, що кнопка Send є оновленням інструменту «відправити по e-mail», такого ж старого, як сам інтернет.

З іншого боку, посилання за допомогою нової кнопки відправляються в особисті повідомлення користувачів - і цим можуть скористатися недобросовісні люди, які просувають щось не найчеснішим шляхом (іншими словами, спамери). Але це теж не так погано - можливо, якщо користувачів втомлять спамом в личку, вони нарешті задумаються про те, що не варто додавати в друзі всіх підряд.

Нагадаємо, кнопка Like для сторонніх сайтів була представлена рік тому, у квітні 2010 на конференції Open Graph. З її допомогою Facebook пообіцяв захопити світ.

Вконтакте
Pinterest