Facebook знесе Китайську стіну за допомогою Baidu?

admin Новини інтернету

Facebook знесе Китайську стіну

Соціальна мережа Facebook проникне в Китай за допомогою пошуковика Baidu, повідомляє AllFacebook. Топ-менеджери китайського гіганта завдали візиту в американську компанію.

Подробиці візиту засекречені настільки, що невідомий навіть склад китайської делегації. Однак про взаємний інтерес двох компаній відомо давно. CEO Baidu Робін Лі в кінці минулого року заявляв, що компанії на зразок Facebook повинні звернути увагу на китайський ринок, і, якщо у них вистачить терпіння і витримки для спілкування з місцевою владою, у них є всі шанси підкорити Піднебесну.

Дійсно, китайський інтернет налічує приблизно 400 мільйонів користувачів, і якщо додати їх до тих 600 з гаком млн (за даними Facebakers), що вже є у Facebook, соціальна мережа перевалить відмітку в мільярд. Правда, для цього компанії доведеться подружитися не лише з Baidu, кількість користувачів якого налічує всього 120 млн користувачів.

На даний момент ресурс в Китаї заблокований разом з багатьма іншими американськими сайтами, але з допомогою впливових китайських друзів ситуацію можна змінити.

А друзі в Facebook сконцентрувалися саме в Baidu. Нагадаємо, в кінці минулого року Марк Цукерберг відвідав Китай, і його бачили у компанії того самого Робіна Лі. Судячи з усього, саме китайський пошуковий гігант зазиває Цукерберга на китайський ринок.

P.S. Google запустив пошуковик за кулінарними рецептами

Вконтакте
Pinterest